Kalite Politikamız

            Türkiye Sağlık sektöründe ‘PP Torba,PVC Torba,Cam Şişe ve PP Şişe‘ olmak üzere 4 farklı formda parenteral solüsyon üretimi yapan firmalar arasında tek yerli üretici konumundaki Polifarma İlaç’ın kalite anlayışı, Dünya Sağlık Örgütünün önderliğinde oluşturulan ve T.C.Sağlık Bakanlığı’nca desteklenen c-GMP (Güncel İyi Üretim Uygulamaları) kurallarına uygun, modern teknoloji kullanılarak, ISO 9001/13485 kapsamında uyulması gereken mevzuatları güncel olarak takip ederek konusunda uzman çalışanlar tarafından insan sağlığına hizmet etme amacını taşımaktadır.

Sağlıkta ikinci kalitenin olamayacağı bilinciyle tüm güncel uygulamalar takip edilmekte ve hastalara direkt damar yolu ile enjekte edilen serumlar belirlenen standart şartlarda üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Hasta kullanımı açısından kolaylıklar sağlamayı kalite anlayışının bir parçası olarak benimseyen Polifarma bu noktada sürekli gelişimi ve ürün ağını genişletmeyi devamlı hale getirmiştir.

Hedeflerimize ulaşmak için eğitilmiş personel ile Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirme temel felsefemizdir.

Ürünün hazırlanması safhasında hammadde girişinden kullanıcılara ulaştırılması sürecinde etkin bir kalite sistemi uygulanması ve takibi ile müşteri odaklı vizyonu benimseyerek müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın öncelikleri arasındadır.

Firma içi düzende tüm departmanların aynı hedef doğrultusunda belirlenen kalite hedefleri çerçevesinde hareketini ve kontrolünü sağlamak çalışanlarımızın temel sorumluluğudur.Genel Müdür
Ufuk KUMRULU


08.01.2018