Genel Bilgi

POLİFARMA tüm ürünlerini, Türkiye’nin en kapsamlı ve modern Parenteral Solüsyon Üretim Tesisi’nde üstün teknolojiye sahip ekipmanlar kullanarak, Güncel İyi Üretim Uygulamaları (c-GMP) normlarına uygun olarak üretmektedir.

Önce cam formlar, sonrasında PVC ve PP torbalarda üretim ve ürün ağının genişletilmesi ile POLİFARMA, parenteral solüsyon üretimi alanında ülkemizdeki insan ve sağlık kuruluşlarının temel ihtiyacına cevap vermektedir.

Türkiye’de aynı anda Cam, PVC (poli-vinil klorür) ve PP (polipropilen) formlarında ürün üretme kabiliyetine sahip %100 Türk sermayeli POLİFARMA, kendi alanında en geniş hacim alternatifini portföyünde bulundurarak Türk Tıbbı’na hizmet sunmaktan onur duymaktadır.

Ürünlerin Muhafazası

Firmamızda ürünlerin tanımlanması, taşınması, depolanması, muhafaza edilmesi operasyonlarının sağlıklı ve güvenli olması sağlanmaktadır.
  • Bölümler arası taşıma güvenliği ve emniyeti,
  • Depo alanlarının temizliği, düzeni ve takibi,
  • Ürünün deformasyon veya herhangi bir hasara karşı korunması
  • için gerekli çevre şartları sağlanmaktadır.

    Ürünün sevkiyatı anında da emniyetli bir şekilde müşteriye ulaştırılması için gerekli tedbirler alınır. Müşterinin ürünü depolama koşulları ürün kolisi üzerinde uyarı sembolleri ile veya yazılı olarak verilmektedir.